DomůÚčetNákupní košík

O nás

• Vtipným hrnkem můžete obdarovat rodinu, přátele i kolegy v práci. Popisy a obrázky plné humoru potěší každého milovníka vtipu a legrace. V našem sortimentu naleznete popisky a obrázky humorného i milého ladění. Pro přehlednost v našem e-shopu vtipne-hrnky.cz najdete základní rozdělení: povolání/škola, rodina/přátelé, sport/volný čas a zvěrokruh.

• Veselé hrnky jsou rovněž oblíbenou připomínkou z firemních a společenských událostí. Hledáte-li nápaditý dárek pro vaše hosty, hrnečky s věnováním jsou správnou volbou. Kromě aktuální nabídky lze objednat i vlastní popis doplněný logem firmy. Nabídky využívají jak firmy, tak i jednotlivci pro soukromé účely.

• Za vtipne-hrnky.cz stojí naše společnost NONA reklama, která působí v oboru potisků již od roku 1991. Za více než 23 let praxe jsme získali profesionální znalosti technologie tisku. Pracujeme s moderními technikami, jakými jsou tamponový tisk, sítotisk, laserové techniky, ražba, pískování a mnohé další. Pro naše klienty realizujeme tisk na různorodé předměty – hrnky, kuličková pera, textil, klíčenky, deštníky a mnohé další. Veškeré potisky splňují vysoké standardy kladené na kvalitu tisku. Naše působnost v oblasti potisků se váže zejména na Olomoucký kraj, stejně tak však dodáváme naše zboží i do jiných částí České republiky.